Amazon DSP Sertifikalı Eğitmenlerden Amazon'u Öğren

Aklına Takılan Tüm Sorular İçin Buradayız

+5 Yıllık E-ticaret Deneyimi ile +600 Kişiye verilen hizmet.

Yüksek deneyim Gerçek Performans ve Geri Dönüş İçin Doğru Adrestesiniz.

1-1 Mentörlük

İzmir Ofisimiz'de veya zoom üzerinden öğrenme garantili eğitim.

Kazandıran Ürünler

Kazandıran ürünleri birlikte bulalım. FBA - FMB Satış yöntemleri ile %100 Amazon Eğitimi

Sertifikalı Eğitmenler

Amazon DSP - Google ADS Sertifikalı eğitmenler'den tüm detayları ile amazon.

Amazon Satıcı Danışmanlığı

Tüm süreçlerde yanınızda olan bir firma düşünün...

Amazon satıcı danışmanlık hizmetleri, derinlemesine bir Amazon pazarlama stratejisi analizi ve özelleştirilmiş Amazon yönetimi çözümleriyle satışlarınızı artırır. Sertifikalı bir Amazon pazarlama ajansı olan ETD Danışmanlık, Amazon satıcı stratejinizin tam potansiyeline ulaşmasını sağlamak için ideal ortağınızdır. İnce ayarlı Amazon satış stratejileri, kanıtlanmış Amazon dijital pazarlama teknikleri ve Amazon optimizasyon danışmanlığı uzmanlığı ile rekor düzeyde yüksek satışlar elde edin.

Satıcı Hizmetleri Amazon Uzmanlığı

Yılların Amazon satış hizmeti deneyimine sahip Amazon uzmanlarıyla çalıştığınızda daha fazla satış yaparsınız. Bir Amazon uzmanı, kaçınılması gereken tuzakları bilerek ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını söyleyerek zamandan ve kaynaklardan tasarruf etmenize yardımcı olur. Hiç kimse Seller Central ve Vendor Central'ı Amazon danışmanlarından daha iyi bilemez, bu nedenle e-ticaret başarınızın önünü açmak için Amazon danışmanlık hizmetlerine güvenebilirsiniz.

Özelleştirilmiş Amazon Satış Stratejileri

Amazon'daki yüksek rekabet seviyesiyle, belirsiz bir Amazon satış hizmeti yaklaşımı karlı sonuçlar vermeyecektir. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize tamamen uygun net bir yöne ve hedefli bir stratejiye ihtiyacınız var. Amazon satıcı danışmanlık hizmetleri, stratejilerinizi bütçenize, özel hedeflerinize ve tercih ettiğiniz satış kanallarına göre uyarlar. Bir Amazon danışmanı, benzersiz iş hedeflerinize ulaşmanıza en iyi şekilde yardımcı olabilir.

Uzman Amazon Optimizasyon Danışmanlığı

ETD Amazon uzmanlarımızın stratejik kararlarını yönlendirmek için veri odaklı pazarlama öngörülerini kullanır. Satış performansınızı değerlendirmek ve yatırım getirinizi (YG) en üst düzeye çıkarmak için gelişmiş analitik ve izleme araçlarının gücünden yararlanıyoruz. Bir Amazon reklam ajansı olarak, ürün listelemelerinizi optimize etmeye ve bölme testine tabi tutmaya, sıralamanızı iyileştirmeye ve satışlarınızı artırmak için Amazon satın alma kutusunu kazanmaya odaklanıyoruz.

Amazon Danışmanlık Ajansımız Gelişmenize Nasıl Yardımcı Olur?

Yeni Müşteriler Kazanmak ve Karlılığınızı Artırmak için Satış Planınızı Yenileyelim

 
Amazon Pazarlama Ajansı
Amazon Hesaplarının, Ürün Listelemelerinin, Reklam Kampanyalarının ve daha fazlasının Kurulumu ve Bakımı. Amazon danışmanlarımızın ücretsiz bir amazon satıcı hesabı incelemesiyle size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

ETD, Amazon E-ticaretinden daha fazlasında uzmanlaşmış, deneyimli Pazarlama ve Reklamcılık uzmanlarından oluşan bir ekipten oluşur. Web tasarımı, SEO, PPC, Basılı Reklamcılık ve kurumsal markalaşma dahil olmak üzere çok çeşitli reklam ve tasarım hizmetlerinde müşterilerimize yardımcı olmak için yıllarımızı harcadık.

Bakalım Amazon'da daha fazla satış yapmanıza yardımcı olabilir miyiz:

Bütünsel Amazon Satıcı Danışmanlığı

Bütünsel Amazon Satıcı Danışmanlığı ETD'deki Amazon danışmanlık uzmanları, 5 yılı aşkın deneyimiyle Amazon platformunun her alanında uzmanlaşmıştır. Amazon danışmanlarımız, platformun geliştiğini gördü ve günümüzün en iyi uygulamalarına göre Amazon satış hizmetlerimizi hızlı bir şekilde uyarlamak için eğitildi. Amazon hesap uzmanınız daha büyük resmi görür ve işletmeniz için anlamlı sonuçlar elde etmek üzere stratejiler oluşturur.

Güvenilir Amazon Satıcı Danışmanlığı

Güvenilir Amazon Satıcı Danışmanlığı ETD Amazon'un tam olarak nasıl çalıştığını biliyoruz ve bu, Amazon satıcılarımız için karlı sonuçlar elde etmek için kritik öneme sahip. Çok yönlü Amazon satış hizmetlerimiz, Amazon ile çalışma konusunda size güvenilir tavsiyelerde bulunmamızı sağlar. Bazı satıcılar FBA'yı bir Amazon satıcısı olmakla karıştırır, ancak hangi Amazon yönetim hizmetlerinin markanız için doğru olduğunu söylemesi için Amazon FBA danışmanımıza güvenebilirsiniz.

Özel Amazon Hesap Yönetimi

Hesap yönetimi Amazon uzmanlığı, en iyi yaptığınız işi yaparken Amazon çözümlerinden yararlanmanıza yardımcı olur. Amazon hesap yönetimi hizmetleriyle, platformun tüm kurallarına uyduğunuzdan emin olmak için hesabınıza çok dikkat eden bir Amazon uzmanınız vardır. Amazon satıcı hesap yönetimi, Amazon mağazanızı en iyi durumda tutar.

Amazon Marka Danışmanlığı Hizmetimiz.

Markanızı En İyi Şekilde Temsil Edeceğimize Emin Olun

Amazon marka yönetimimiz, işletmenizi tam olarak anlamakla başlar. Marka araştırması ve analizi sayesinde, güçlü yönlerinizi vurgulamanın ve rakiplerinizden sıyrılmanıza yardımcı olmanın en iyi yolunu öğreniyoruz. Amazon satıcı danışmanınız, Amazon marka stratejinizi geliştirir ve çevrimiçi varlığınızı ve marka bilinirliğinizi geliştirmek için itibar yönetimi araçlarını kullanır.

İtibarınızı Koruyun

İster küçük bir işletmeye, ister Fortune 500 şirketine veya çok konumlu bir şirkete sahip olun veya yönetin, düşünce liderliği markanızı oluşturmak ve daha iyi çevrimiçi tanınırlık kazanmak için olumlu bir çevrimiçi itibarı korumanız gerekir. Çevrimiçi itibar yönetimi tam da bunu yapmanızı sağlar.

Markanıza Özel Amazon Pazarlama Stratejisi

Amazon satış hizmetimizi sağlam bir Amazon pazarlama stratejisi analizine ve sürekli Amazon pazarlama stratejisi geliştirmeye dayandırıyoruz. Amazon danışmanlarımız, benzersiz iş gereksinimlerinizi tanımak ve hedeflerinize ulaşmak için bir planı özelleştirmek için zaman ayırır. Thrive'da, stratejinizin değerleriniz, öncelikleriniz ve kapsamlı hedeflerinizle uyumlu olmasını sağlarken daha fazla gelir elde etmeye odaklanıyoruz.

Amazon Fotoğraf Danışmanlığı

Amazon arama sonuçlarındaki sıralamanızı yükseltin, ürün satışlarınızı ve karınızı artırın ve fotoğrafçılık için Amazon danışmanlık hizmetlerimizle hedef müşterilerinizin deneyimini iyileştirin. Bu hizmet, Amazon mağazanıza ürün görsellerinizin etkisini en üst düzeye çıkarmak için yararlı öneriler sunar. Diğer danışmanlık hizmetlerimiz gibi, sizin ve rakibinizin ürün resimlerini denetliyoruz. Ardından, alışveriş yapanları satın almaya ikna etmek için ürününüzün farklı kullanımlarını gösteren yeni fotoğraflar geliştirmek gibi eyleme dönüştürülebilir öneriler sunarız.

%100 Memnuniyet.

İnternet'te İtibar Herşeydir.

Mutlu müşterilerin seni getireceği yeri hayal bile edemezsin. İtibarını birlikte yükseltelim. Bilinirliğini birlikte oluşturalım.

Neden Amazon'da Satmalısın ?

Daha fazla çevrimiçi satış yapmakla ilgileniyorsanız, birkaç potansiyel noktadan başlayabilirsiniz.

Belki zaten kendinize ait bir çevrimiçi mağazanız var ve daha büyük bir pazara girmek istiyorsunuz. Belki de zaten Trendyol gibi büyük bir pazarda satış yapıyorsunuz ve erişiminizi genişletmek istiyorsunuz. Veya, belki de yeni başlıyorsunuz, hiçbir yerde web siteniz veya ürün listeniz yok ve henüz tek bir satış yapmadınız.

Bunlar çok farklı durumlardır, ancak çok ortak noktaları vardır ve bu , ürünlerinizin satacağı yeni kanallar bularak büyüme potansiyelidir.

Amazon, işlerinin mevcut durumu ne olursa olsun, herhangi bir çevrimiçi satıcı için kazançlı bir pazar olabilir. Aslında e-ticaret konusunda ciddiyseniz kesinlikle Amazon.com'da satış yapmayı denemelisiniz.

İşte bu yüzden buna değer.

Düşük yatırım ile başlayın.

Amazon, başlamak için fazla bir şey olmayan yeni satıcılara dosttur. Kullanılmış ve yenilenmiş ürünler için aktif bir pazar var, böylece bahçe satışlarından, ikinci el mağazalarından ve hatta evinizin çevresinde bir şeyler satmaya başlayabilirsiniz. Yeniden inşa etme veya yenileme konusunda biraz beceriniz varsa, en iyisi - bazı küçük cihazları yeni gibi çalışacak şekilde tamir edin veya geçen yılki dizüstü bilgisayara yeni bir pil koyun ve pazarlık avcıları için mükemmel olacaklar. Amazon'un listeleme ücretleri nispeten düşüktür ve bireysel bir satıcı olarak bir şey satılana kadar ödeme yapmanız gerekmez. Yükselmeye ve rekabet etmeye hazır olduğunuzda, Profesyonel Satıcı hesabı ayda yalnızca 39,99 ABD dolarıdır ve bazı güçlü satış araçları sunar.

Amazon'un İtibarından Yararlanın

Az önce bahsettiğimiz milyonlarca müşteri, şirkete güvenmeselerdi Amazon'dan alışveriş yapmazlardı. Bir Amazon satıcısı olarak, bu güvenin bir kısmını kendiniz için kazanabilirsiniz; bu, yeni müşteriler "dalış yapmayı" ve sizden ilk kez satın almayı düşündüklerinde gerçekten yardımcı olur. Amazon, pazar yerlerini alışveriş yapmak için güvenli ve güvenilir bir yer haline getirmek için birçok kural uygular. Alıcılar bunu takdir ediyor ve Amazon satıcılarının satışa devam etmek için bu standartları karşılaması gerektiğini biliyor. Amazon'daki varlığınız, bazı müşterilerin çevrimiçi alışverişle ilgili algıladıkları riski azaltmaya yardımcı olur, böylece Amazon'un müşteri hizmetlerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz ve bu, işletmeniz için harika bir şey.

Amazon İşin Payına Sahiptir

Amazon'da satış yaparken, müşterileriniz her şeyden önce Amazon'un müşterileridir. Amazon, başlangıçta teknik ayrıntıların çoğunu ele alır, ancak özellikle FBA kullanıyorsanız, müşteri hizmetlerinin çoğunu da yaparlar. Amazon, adres değişiklikleri, müşteri sorguları, sipariş sorunları ve daha fazlasıyla ilgilenecektir. Amazon yanınızdayken, değerli zamanınızın çoğunu işinizin diğer yönleri üzerinde çalışmak için boşa harcadığınızı göreceksiniz. Her gün ürünleri paketlemek ve göndermek için veya Amazon'un kendisinin yanıtlayabileceği türden müşteri sorularıyla uğraşmak için saatler harcamak zorunda kalmadığınızda çok daha fazlasını yapacaksınız.

Milyonlarca müşteriye ulaşın

Amazon, milyonlarca insanın çevrimiçi alışveriş yaptığı ilk duraktır ve 310 milyondan fazla aktif müşteri hesabına sahiptir . Bu kullanıcıların 65 milyonu, Amazon alışverişlerine, özel avantajlara erişim içeren amazon aboneliği olan Amazon Prime'a yatırım yapacak kadar ayrılmıştır. Bir satıcı olarak bu sizin için ne anlama geliyor? Bu, Amazon'da ürün listeleri oluşturmak, onları milyonlarca ilgili alışverişçinin gözünün önüne getirmek anlamına gelir. Bu, özellikle büyüme odaklı bir işletme için yenemeyecek türden bir teşhirdir! Amazon's Marketplace'te satış yaparken, ürün kategorilerine göre mevcut olan farklı ücretleri lütfen unutmayın; bu , özellikle perakende arbitrajı yapan satıcılar için kar marjını hesaplarken büyük bir fark yaratabilir .

Amazon Tarafından Gerçekleştirilen Harika Nakliye

Amazon Lojistik (FBA), envanterinizi Amazon'a gönderdiğiniz ve onların toplama, paketleme ve ürünlerinizi doğrudan depolarından sevk etme işlemlerini üstlendiği bir sistemdir. Bu, yalnızca paketleme ve nakliye yükünü omuzlarınızdan almakla kalmaz, aynı zamanda, Prime olmayan alışveriş yapanlardan ortalama olarak 4 kat daha fazla harcama yapan 65 milyon Amazon Prime üyesine Prime nakliye hizmeti sunabileceğiniz anlamına gelir. Amazon Lojistik'i kullanmak aynı zamanda, geç gönderimler, hasarlı ürünler veya diğer sorunlar gibi gönderim sırasında ortaya çıkan sorunların sorumluluğunu Amazon'un üstlendiği anlamına gelir. Bir satıcı olarak itibarınız zedelenmez.

Amazon hikayenizde tam yanınızdayız.

ETD Olarak tüm e-ticaret sitelerinde olduğu gibi yüksek bilgi birikimli ekibimiz ile amazon yolculuğunuzda tam yanınızda olmaktan gurur duyacağımızdan emin olabilirsiniz.
0 +

Firmaya Hizmet

0 +

5 Yıldızlı Yorum

0

Aktif Hizmet Veren Site

Hemen Şimdi Bizimle İrtibat Kur

Vakit kaybetmeden doğru iş planını senin için hazırlayalım en doğru strateji ile döviz kazanmaya başla.

Amazon Bir Okyanus ve Yerini Şimdi Al